E-mail: kontakt@iwatrans.pl         Zadzwoń: +48 601 722 206

Organizacja wycieczek objazdowych jest jednym z tych przedsięwzięć, które wymaga zwracania uwagi nawet na najmniejsze szczegóły. W tym przypadku wszystko musi działać niczym w szwajcarskim zegarku, a do tego musi spełniać najwyższe – światowe standardy.

Szalenie istotny jest perfekcyjny wynajem autokarów łódź, który musi bezwzględnie zapewnić komfort podczas pokonywania długich odcinków, a także pełne bezpieczeństwo.

To właśnie autokar jest kluczem, otwierającym drzwi do powodzenia wycieczki objazdowej. Wysokiej klasy pojazdy to kryterium, którego nie można pominąć. Muszą zagwarantować sprawny i bezpieczny przejazd do każdego miejsca w Europie. Nie może w nich zabraknąć nowoczesnego wyposażenia tj. toaleta, barek, ergonomiczne, profilowane fotele, klimatyzacja.

Jedną z najważniejszych spraw jest wykwalifikowany personel, który doskonale musi znać przepisy drogowe poszczególnych krajów w jakich się będziemy znajdowali, a także stosować się do zasad bezpiecznej jazdy. Profesjonaliści organizujący przewóz osób łódź będą dysponowali nowoczesną flotą pojazdów, a przewozem zajmie się dwóch kierowców.